Hotelová recepčná , recepčný

MK - Gastro servis, s.r.o.

Miesto práce
HOTEL 63, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiacviac ako 650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v modernom novootvorenom Hotel63 v Poprade , rok otvorená prevádzka s dobrým ohlasom od zákazníkov. Hotel má 16 izieb , veľmi útulný , rodinného typu. Ubytovanie zákazníkov, poskytovanie všetkých potrebných informácii , vybavenie faktúr pre obchodných cestujúcich . Doležitá je znalosť a ovládanie exstra netu -booking.com, expedia, HRS....a podobných portálov. ZNAOLOSŤ ANGLICK0HO JAZYKA NUTNÁ!!!!!!

možnosť profesného rastu , pevný pracovný čas , kvalitné finnančné ohodnotenie

preferujem osobný pohovor , termín dohodnite SMS alebo telefonicky na čísle 00421 905 368 275 od 08 00 hod do 18 00 hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo ,cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Doležitá je znalosť a ovládanie exstra netu -booking.com, expedia, HRS....a podobných portálov. ZNAOLOSŤ ANGLICK0HO JAZYKA NUTNÁ!!!!!!
Vítaná je znalosť PC, práca s textovými editormi, fakturácia

Nový úspešný moderný Hotel63 s cca 14 izbami a štýlovým Bistrom63 . Uchádzači píšte alebo volajte od 08 hod do 20 00 hod na telefónne číslo 0905 368 275
ID: 3750339  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 750 EUR/mesiacviac ako 650