Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič, asistent prenájmu vozidiel

MK CAR, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,76 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pohotovostný vodič / vodička, výpomoc v rámci prenájmu vozidiel v Žilinskom kraji, pracovná doba podľa potreby, preprava osôb, práca vyžaduje cestovanie

Práca v zabehnutej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v mladom dynamickom kolektíve, možnosť kariérneho rastu, možnosť zamestnať sa na TPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

prenájom motorových vozidiel, starostlivosť o vozový park, preprava osôb v rámci EU, práca vyžaduje cestovanie ŽSR, SAD...

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), trpezlivosť, analytické myslenie, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, adaptácia, flexibilita, improvizačné schopnosti, technická gramotnosť

Naša spoločnosť sa zaoberá prenájmom vozidiel a prepravou osôb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4401160  Megjelentetés dátuma: 2.3.2023  Alapbér (bruttó): 5,76 EUR/hod.