Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Právny asistent/študent práva

efektívnejšie.sk s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta práva, ktorý má záujem o rozvoj v oblasti obchodného práva.

Na úvod našej spolupráce (cca 600 hodín), ide skôr o copywriter pozíciu. Vašou úlohou bude príprava článkov na webstránku v rôznych oblastiach obchodného práva a podnikania. Hlavným zdrojom pre články bude zákon o obchodnom registri, obchodný zákonník a živnostenský zákon. Zoznam článkov a ich štruktúra budú dodané. Vašou úlohou bude prezentovať informácie zo zákonov odborne, ľudskou rečou a s aplikáciou na podnikateľské prostredie.

Ostatné pracovné činnosti (po určitom čase) budú nadväzovať na vedomosti, ktoré získate písaním článkov. Pôjde hlavne o administratívu spojenú s obchodným registrom (prípravu listín pre klientov, elektronickú komunikáciu s úradmi).

Vďaka tejto pozícii máte príležitosť získať prehľad v daných zákonoch a hlavne pochopiť ich aplikáciu v praxi.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha nasledovne:
1. Napíšte email (aj prázdny) na [email protected]
2. Automaticky Vám na email príde link na dotazník na vyplnenie.
3. Podľa dotazníka posúdime, či ste pre našu spoločnosť vhodným kandidátom a dáme Vám feedback.

Vážime si Váš záujem o našu pracovnú pozíciu a dáme feedback všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná gramatika a štylistika
- silná motivácia vzdelávať sa
- kreativita
- samostatnosť

Spoločnosť efektívnejšie.sk s.r.o. poskytuje efektívne služby firemným zákazníkom prostredníctvom webstránky www.efektivnejsie.sk.

Vďaka automatizácii vybavenia objednávok sme schopní robiť veci za skvelé ceny. Veľkou výhodou pre našich klientov je široký rozsah našich služieb a skúsenosti.

ID: 4066364  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.