Jelentkezzen önéletrajz nélkül

WordPress webdizajnér/administrátor

MJSW, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šíkovného WordPress webdizajnér/administrátora s citom pre tvorbu pekných a funkčných webových stránok. Očakávame samostatnosť v celom procese tvorby webovej stránky, od inštalácie Wordpress až po témy, pluginy, grafiku.

Radi dáme šancu študentom (nie je podmienka), ktorý môžu pod našim vedením rásť a zdokonaľovať sa. Ponúkame férové jednanie, mentoring a nové skúsenosti v reálnom prostredí úspešnej B2B spoločnosti.

Je nutné, aby sa záujemca orientoval v prostredí WordPressu:
1. Inštalácia WordPress, SSL certifikát, hosting, migrácia webu, ...
2. Práca vo WordPress a pluginmi
3. Práca v Elementore - práca s elementami a témami (Preferujeme prácu v builderi Elementor, ale nebránime sa ani iným WordPress builderom)

Vhodný kandidát musí mať skúsenosti s prácou vo WordPresse na reálnych projektoch a vie poskytnúť referenciu na dané projekty.

Ideálne je mať cit pre grafiku a ovládať základy grafiky v grafickom programe (napr. Adobe XD, photoshop, ... )

UPOZORNENIE: Nehľadáme full-time zamestnanca. Tiež by sme chceli upozorniť, že objem prác môže byť na úvod menší a objem prác nevieme garantovať.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha nasledovne:
1. Napíšte nám email na [email protected], že máte záujem o danú pozíciu (stačí stručne). Životopis ani motivačný list nevyžadujeme.
2. Emailom Vám pošleme link na dotazník o zručnostiach a skúsenostiach na vyplnenie
3. Vďaka dotazníka posúdime, či ste pre našu spoločnosť vhodným kandidátom.
4. Vážime si každý záujem a dáme všetkým uchádzačom feedback, či sú alebo nie sú pre nás vhodní kandidáti

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

WordPress - pokročilý
Elementor - pokročilý
Grafika - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MJSW, s.r.o. poskytuje efektívne služby firemným zákazníkom.
Medzi naše projekty patrí: www.gdpr-vzor.sk (viac ako 1300 klientov), www.kuv-registracia.sk (viac ako 2700 klientov), www.sro-gdpr.sk

Wolkrova, 41
85101 Bratislava
ID: 4003198  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.