Obchodný zástupca

efektívnejšie.sk s.r.o.

Miesto práce
Wolkrova 4, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákon č. 530/2003 o obchodnom registri ustanovil pre všetky spoločnosti s.r.o. povinnosť zápisať konečného užívateľa výhod (KUV) do ORSR. Ide väčšinou o majiteľou spoločností. Pri nesplnení tejto povinnosti do 31.12.2019 hrozí spoločnostiam pokuta 3 310 €.

Naša spoločnosť MJSW, s.r.o. poskytuje službu zápisu konečného užívateľa výhod do ORSR prostredníctvom webstránky www.kuv-registracia.sk.

Hľadáme obchodníkov, ktorí budú telefonicky a emailom oslovovať spoločnosti s ponukou našej služby zápisu KUV do ORSR. Veľkou výhodou pri oslovovaní je, že je táto povinnosť vyžadovaná zákonom a pri nesplnení hrozí pokuta. Nejde teda o predávanie niečoho, čo firmy nepotrebujú. Práve naopak, každá spoločnosť túto povinnosť musí vyriešiť.

Obchodníkovi je poskytnutý zoznam kontaktov na telefonické a následne emailové oslovenie. Je mu priradený zľavový kód, ktorý poskytuje svojim potenciálnym klientom. Zľavovým kódom sa zvyšuje šanca na objednávku a zároveň kód slúži na evidenciu (priradenie) objednávok, ktoré obchodník zrealizoval.

Obchodník je odmenený na základe počtu objednávok, ktoré zrealizoval. Každý obchodník začína na odmene 10 € za zrealizovanú objednávku a táto odmena za objednávku sa s počtom zrealizovaných objednávok zvyšuje nasledovne:

Do 50 objednávok – 10 € / objednávku
51 – 200 objednávok – 12 € /objednávku
201 – 500 objednávok – 15 € /objednávku
Viac ako 500 objednávok – 20 € /objednávku

Váš životopis v slovenskom jazyku prosím posielajte na adresu [email protected]. Následne Vás v prípade nášho záujmu budeme kontaktovať ohľadom telefonického pohovoru.

Vážime si Váš záujem a tak budeme ohľadom stanoviska kontaktovať každého uchádzača.

Progresívne odmeňovanie podľa obchodných výsledkov
Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti
Obchodnícke zručnosti
Emailová komunikácia

Spoločnosť efektívnejšie.sk s.r.o. poskytuje efektívne služby firemným zákazníkom prostredníctvom webstránky www.efektivnejsie.sk.

Vďaka automatizácii vybavenia objednávok sme schopní robiť veci za skvelé ceny. Veľkou výhodou pre našich klientov je široký rozsah našich služieb a skúsenosti.

ID: 3691754  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10 - 20 EUR/hod.