Asistentka

MJM STAV s.r.o.

Miesto práce
Rišňovce
Termín nástupu
2.5.2019
Nástupný plat je 630 € a po skúšobnej dobe a zaučení bude zvýšený o výkonnostnú odmenu. Informácie o konkrétnych podmienkach práce a ďaľších možných benefitoch poskytneme vybraným uchádzačom na osobnonm stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapisovanie objednávok, faktúry a iné prvotné doklady do informačného systému
- skenovanie, zakladanie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia s prijatými dokumentami
- zasielať vystavené objednávky dodávateľom
- pomáhať s jednoduchými kancelárskymi prácami
- vidičský preukaz typu B podmienkou
- pracovná doba od 7:00 do 16:30 (vo výnimočných prípadoch bude potrebné pracovať nadčas

Hľadáme človeka ochtného pracovať a učiť sa, dôsledného, spoľahlivého a po zaškolení samostatného.

Očakávame znalosť nástrojov MS Office, hlavne Excel a Word a základnú znalosť anglického jazyka. Práca nie je vhodná pre absolventa.

- práca v prosperujúcej stavebnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti
- perspektívne zamesntanie v každoročne rastúcej spoločnosti

- všetkých vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať

-životopisy posielať na mailovú adresu
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratívny pracovník, ekonomické,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- logické myslenie
- precíznosť
- flexibilita
- dobrá schopnosť adaptovať sa
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť

Dynamická stavebná spoločnosť ktorá vznikla v roku 2012 a od jeho vzniku sa neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme odbornými a profesionálnymi technológiami a sme schopný zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch vo vysokej kvalite.
ID: 3642198  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat je 630 € a po skúšobnej dobe a zaučení bude zvýšený o výkonnostnú odmenu. Informácie o konkrétnych podmienkach práce a ďaľších možných benefitoch poskytneme vybraným uchádzačom na osobnonm stretnutí.