JAVA developer

MJCH, s. r. o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ - 5000€ brutto v závislosti od zručností a pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý zapadne do dynamického tímu, nezľakne sa výziev od našich zákazníkov, je ochotný sa prispôsobiť či on demand dovzdelať a uplatniť nadobudnuté znalosti v prospech projektu a zákazníka.

Základom pre danú pracovnú pozíciu je mať znalosti a skúsenosti s programovacími jazykmi Java a shell scripting

Dôležitým faktorom tiež je:
- schopnosť učiť sa rýchlo/efektívne
- nasadenie a zameranie na dokončovanie úloh
- nekonfliktnosť
- schopnosť zvládať stres
- ochota po obojstrannej dohode dočasne zvládať vyššiu pracovnú záťaž zámenou za ďalšie benefity

Ostatné zručnosti
-Jboss Fuse/Apache Camel, Spring Boot, Spring Data Jpa/Hibernate, Spring MVC/Rest Controller
-DB: PostgreSQL/MySQL, Oracle DB
-VCS: git ( BitBucket/GitLab, gitflow)
-CI/CD: napr. TeamCity
-základné znalosti webového a sieťového stacku (TCP/IP, REST, SOAP, HTTP request/response)
-pokročilé znalosti používania OS Linux (Debian/RedHat based)
-skúsenosti so scrum/kanban
-základné znalosti informačnej/kybernetickej bezpečnosti
sú výhodou nie však nutnosťou.

Ponúkame Ti prácu v kolektíve, ktorý Ti bude vždy nápomocný a pripravený sa s Tebou podeliť o svoje znalosti a tiež sa s chuťou s Tebou zasmeje.
Zároveň Ti ponúkame flexibilný pracovný čas, homeoffice podľa dohody a možností projektov na ktorých budeš pracovať, náhradné voľno a bonusy. Pri nástupe tiež dostaneš vlastný notebook, a samozrejmosťou je u nás neobmedzené množstvo snackov, nealka a kávy počas celého dňa.

Výberové konanie prebieha formou neformálneho osobného pohovoru v uvoľnenej atmosfére, na ktorom si prejdeme znalosti a požiadavky uchádzača a zamestnávateľa.
Ako podklad pre výberové konanie postačuje životopis v slovenskom prípadne anglickom jazyku.
Na sprievodných/motivačných listoch si nezakladáme, preferujeme skôr formu neformálneho stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MJCH, s. r. o., pôsobí na trhu od roku 2010. Zaoberáme sa vývojom a údržbou SW produktov a informačných systémov na mieru, kybernetickou bezpečnosťou a netradičnými riešeniami. Zakladáme si na férovosti, tolerantnosti, máme team, ktorý sa snaží pomôcť Ti s každým problémom, neodkladá veci na neskôr a hľadá efektívne riešenia. V našom priateľskom prostredí nájdeš priestor na sebarealizáciu a zdokonaľovanie svojich zručností a skúseností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3605115  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ - 5000€ brutto v závislosti od zručností a pohovoru