Brigádnikov (predavač)

MIXSTORE s.r.o.

Miesto práce
Kamenné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme brigádnikov do novovzniknutej darčekovej predajne MIXSTORE -
do prevádzky Kamenné nám. 1/A ( predajňa sa nachádza v obchodnom dome MY (Tesco )
Náplň práce :
Oslovovanie a obsluhovanie zákazníkov
Dopĺňanie a objednávanie tovaru
Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
Zabezpečenie ochrany tovaru pred odcudzením
Udržovanie čistoty a poriadku na pracovisku
Zodpovedanie za hotovosť v pokladni a tovar na predajni
Podieľanie sa na inventúrach

Zamestnanecké zľavy a výhody
Motivujúce platové ohodnotenie - odmeny na základe kvality predaja

Hľadáme študentov na práce na dohodu o brigádnickej práci študentov a to na Kamenné námestie . V prípade, že máte o uvedenú brigádu záujem prosím pošlite nám svoj životopis .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Samostatnosť

Mixstore s.r.o. zamestnáva príjemných a komunikatívnych ľudí. Snažíme sa vytvárať príjemné pracovné prostredie a jednotu kolektívu. Predajne Mixstore sú úspešným projektom. V našom záujme je stály rast a expanzia.
ID: 3220684  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou