Pizza kuchár/ Pizza kuchárka

MIWIXX, s.r.o.

Miesto práce
Leone Reštaurácia&Penzión, Levočská, Harichovce
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava pízz v elektrickej pizza peci ( miešanie cesta, bochníky, krájanie surovín, čistota na pracovisku, príjemné vystupovanie.... )
Zabezpečuje určený servis a štandard pri príprave jedál, kontrolu skladových zásob a kontrolu ich doby spotreby, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, dodržuje presne stanovené postupy prípravy jedál, dodržiavanie čistoty na pracovisku a starostlivosť o svoju sekciu podľa štandardov HACCP, spolupráca v tíme. Možnosť nástupu ihneď, počas leta, najneskôr 01.09.2020.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť je na trhu od roku 2012

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3940628  Megjelentetés dátuma: 21.7.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac