Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Predajca fotografií

Miroslav Masloviak M-CREATIVE STUDIO

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
3,6 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj fotografií na turisticky atraktívnom mieste, práca v prírode, odvoz aj dovoz na miesto výkonu práce, zaujímavá a nenáročná práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Len uchádzači z okresov Poprad a Kežmarok !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívny typ, prezentácia výrobku, kultivované vystupovanie, flexibilita, improvizačné schopnosti, tímová práca, zodpovednosť, schopnosť učiť sa nové veci

Fotenie a výroba spomienkových fotografií s okamžitým predajom

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3370675  Megjelentetés dátuma: 21.6.2021  Alapbér (bruttó): 3,6 EUR/hod.