Technik požiarnej ochrany a bezpečnostný technik

MIROMAX, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiacodmena mesačná, odmena koncoročná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon činnosti technika požiarnej ochrany a bezpečnosti práce v pridelených zmluvných organizáciach. Tvorba dokumentácie, prehliadky pracovísk a vykonávanie zákonom stanovených školení a odborných príprav .

Možnosť používať mobilný telefón, notebook a služobné motorové vozidlo na súkromné účely. Ďalej ponúkame možnosť zúčastňovať sa odborných seminárov za účelom rozvíjania svojich odborných schopností. Naša firma vypláca zamestnancom každoročne finančnú odmenu v závislosti na plnení jednotlivých kritérií stanovené konateľom spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyžadujeme , ale platné osvedčenia áno

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analyzovanie a riešenie problémov, schopnosť komunikovať s ľuďmi , byť samostatný v organizácii práce, promptnosť, zmysel pre kolektív.
Uchádzač by mal vlastniť osvedčenie bezpečnostného technika / autorizovaného bezpečnostného technika, technika požiarnej ochrany/ špecialistu požiarnej ochrany.

Naša spoločnosť poskytuje preventívne a ochranné služby v oblasti požiarnej ochrany, civilnej ochrany, bezpečnosti práce a pracovnej zdravotnej služby zmluvných klientov. Sme na trhu viac ako 25 rokov a potrebujeme doplniť náš tím o nových zamestnancov, aby sme dokázali pokryť stúpajúci dopyt po našich produktoch pri zachovaní kvality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3248956  Megjelentetés dátuma: 30.7.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac