Realitný maklér/realitná maklérka

MIRABELL SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém ohodnotenia 1.000 - 3.000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Hľadáme a máme záujem výhradne o ľudí, ktorí majú chuť aktívne pracovať a chcú dosahovať nadštandardné príjmy.

- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atď. Po ukončení prípadu je Vám uhradená provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a obhliadkam.
- nestaráte sa o inzerciu na internete a v novinách, to zabezpečuje kancelária
- k dispozícii stôl a PC, firemný telefón s neobmedzenými volaniami aj na súkromné účely, fotoaparát, vizitky, promomateriály
- úvodné praktické zaškolenie pod dohľadom skúseného kolegu, ktorý začínal rovnako ako Ty, a preto presne vie, ako Ti pomôže rozbehnúť Tvoju úspešnú kariéru

Staňte sa samostatným realitným maklérom a dostanete k tomu všetko, čo potrebujete a nemusíte investovať. Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte flexibilnú pracovnú dobu a po zapracovaní sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem 1.000 - 3.000,- EUR!

Práve teraz hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre našu pobočku v Bratislave.

Hľadáme a máme záujem výhradne o ľudí, ktorí majú chuť aktívne pracovať, neustále sa učiť nové veci a chcú dosahovať nadštandardné príjmy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- vodičský preukaz typ „B“ a motorové vozidlo

Realitná kancelária MIRABELL je tu pre všetkých, ktorí chcú budovať, skrášľovať alebo pretvárať svoj domov alebo investovať do nehnuteľnosti.

Našim hlavným cieľom je klientovi pomôcť zorientovať sa v nehnuteľnostiach a ponúknuť mu aktuálne informácie z realitného trhu.

Okrem sprostredkovania kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľností sme nápomocní aj pri riešení stavebných prác a rekonštrukcií.

V našom portfóliu služieb nechýba ani hypotekárne a finančné poradenstvo. Klienti oceňujú najmä kompletnú produktovú ponuku rôznych bánk a poisťovní, získané postavenie na trhu, možnosti poskytovania benefitov a zliav.
ID: 3622196  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: provízny systém ohodnotenia 1.000 - 3.000,- EUR