Samostatný účtovník/účtovníčka

MIPOLAS, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.200 EUR (v závislosti od skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie účtovnej agendy spoločnosti podľa pokynov
- Zostavovanie priebežných reportov pohľadávok
- Účtovanie skladov, konsignačných skladov
- Súčinnosť na ročnej účtovnej závierke a daňovom priznaní k DzPPO
- Súčinnosť pri vyhotovovaní daňových priznaní k DPH, KV, SV, DzMV
- Príprava podkladov pre zrážkovú daň, nepeňažné plnenia

- odborná podpora daňového poradcu a audítorky
- možnosť interného a externého vzdelávania
- práca v priateľskom nestresovom prostredí
- iné zamestnanecké výhody (bližšie špecifikované na interview)

Vaše ponuky s profesným životopisom zasielajte na našu e-mailovú adresu. Vybratých kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca aktívna prax v podvojnom účtovníctve výhodou
- flexibilný pracovný čas
- znalosť daňového a účtovného legislatívneho prostredia výhodou
- znalosť ekonomického SW Pohoda
- znalosť RUSKÉHO jazyka (účtovanie dokladov z Ruska)
- aktívny prístup, komunikačné zručnosti, vzdelanie v oblasti účtovníctva, flexibilita, samostatnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním kompletných účtovných, poradenských a personálnych služieb.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3258603  Megjelentetés dátuma: 2.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.200 EUR (v závislosti od skúsenosti)