Stavbyvedúci - majster

MIPE Invest, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda sa môže odvíjať od dosiahnutej praxe. V prípade práce na živnosť mzda 1300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná firma, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa realizáciou stavieb ( zateplenie, okná, strechy,...), MIPE Invest, s.r.o., príjme stavbyvedúceho.
Náplň práce:
- koordinácia práce na stavbe
- zodpovednosť za prerozdelenie kompetencií na stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- kontrola projektu (náklady, kvalita, termíny, bezpečnosť)
- dohľad nad projektovými dokumentmi a príslušnými povoleniami

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na výberové konanie, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Stavebná firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa realizáciou stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3846928  Megjelentetés dátuma: 15.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac