Hľadáme skúsených stavbyvedúcich

MIPE Invest, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1550

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených STVABYVEDÚCICH

Stavebná firma, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa revitalizáciou stavieb ( zateplenie, okná, strechy,...), výstavbou a predajom bytov, MIPE Invest, s.r.o., príjme do TPP / SZČO dvoch pracovníkov na pozíciu Stavbyvedúci.

Náplň práce:
- koordinácia práce na stavbe
- zodpovednosť za prerozdelenie kompetencií na stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- kontrola projektu (náklady, kvalita, termíny, bezpečnosť)
- dohľad nad projektovými dokumentmi a príslušnými povoleniami

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na výberové konanie, ďakujeme za pochopenie.

Informácie o výberovom konaní

Vybraný uchádzači budu kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
- minimálne 2 rokov skúsenosti s prácou stavbyvedúceho (nutná)
- schopnosť pracovať samostatne, ako aj súčasť tímu a byť pripravený vziať na seba úlohy s vysokou úrovňou obtiažnosti
- vodičský preukaz B
- čítanie výkresovej dokumentácie
- požadujeme samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, organizovanosť
- vzdelanie v stavebnom odbore

Odborná spôsobilosť pre činnosť Stavbyvedúceho nie je podmienkou

Stavebná firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa realizáciou stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3284988  Megjelentetés dátuma: 25.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1550