Zmenový majster plastovej výroby

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Čeľadice
Termín nástupu
ihneď (dohodou)
5 - 9,85 EUR/hod.základný plat 5,00 €/h + výkonová prémia 0,00-3,70 €/h (podľa výsledkov) + príplatky + ročná dochádzková prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pracovného kolektívu ca. 20-25 pracovníkov,
- riešenie výrobných problémov a zabezpečovanie výroby kvalitných výrobkov,
- práca na PC v skladovom a dochádzkovom systéme,
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO
- spolupráca s oddelením údržby
- spolupráca s oddelením kvality
- práca v nepretržitej prevádzke (7 dní v týždni) - 12 hodinové zmeny (denná, nočná, dva dni voľno)

Príplatky za noc, sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
Stravné lístky bez doplatku zamestnanca
Ročná dochádzková prémia
Masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
Práca v čistých a klimatizovaných priestoroch
Parkovanie v areáli spoločnosti
Letná párty, Vianočný večierok
Práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou - od roku 1996

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis na mailovú adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca s ľuďmi (vedenie)

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť
Flexibilnosť
Technická zručnosť
Schopnosť a skúsenosti s komunikáciou a vedením ľudí
Skúsenosti so spracovaním plastov sú výhodou
Znalosť NJ alebo AJ je výhodou

Sme výrobná spoločnosť s materskou spoločnosťou v Nemecku a v rámci skupiny s celosvetovým pôsobením. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu). Naša spoločnosť je úspešným špecializovaným producentom jednorazových spotrebných výrobkov z plastu a špecializovaných prístrojov na prácu s biologickým materiálom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3970714  Megjelentetés dátuma: 19.9.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.