Údržbár strojných zariadení (Mechatronik/Elektrotechnik)

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
951 03 Čeľadice
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
Základná mzda 4,50 €/h + prémia + zákonné príplatky. Celkom za mesiac do ca. 1 500 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva operatívnu a preventívnu údržbu
- vykonáva opravy a nastavenie strojných zariadení
- spoluzodpovedá za bezporuchový chod strojných zariadení
- odstraňuje poruchy
- navrhuje a vykonáva riešenia pre zlepšenie chodu strojov
- eviduje poruchy a spotrebu náhradných dielov
- práca v nepretržitej 4-zmennej prevádzke
- 12 hodinové zmeny (denná, nočná, dva dni voľno)

- Príplatky za noc, sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
- Stravné lístky bez doplatku zamestnanca
- Ročná dochádzková prémia
- Firemná doprava smer ZM denne, smer NR počas víkendov a sviatkov
- Masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
- Práca v čistých a klimatizovaných priestoroch
- Letná párty, Vianočný večierok
- Práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
- Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou - od roku 1996

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, pneumatika, mechanika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti vyhláška 508/2009 (min. § 21)
- výhodou je skúsenosť s údržbou strojov na spracovanie plastov

Sme výrobná spoločnosť s materskou spoločnosťou v Nemecku a v rámci skupiny s celosvetovým pôsobením. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu). Naša spoločnosť je úspešným špecializovaným producentom jednorazových spotrebných výrobkov z plastu a špecializovaných prístrojov na prácu s biologickým materiálom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3643149  Megjelentetés dátuma: 19.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda 4,50 €/h + prémia + zákonné príplatky. Celkom za mesiac do ca. 1 500 €.