Skladník manipulant

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Čeľadice
Termín nástupu
ihneď (ASAP)
Základný plat 3,19 €/h + výkonová prémia 0,00-2,60 €/h (podľa výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru (externá logistika)
- príprava a balenie tovaru podľa objednávok
- manipulácia s tovarom v priestoroch výroby (interná logistika)
- drobné nákupy a dovoz pomocných materiálov a náhradných dielov
- odvoz drobných zásielok (dodávkou) k obchodným partnerom
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka
- práca v nepretržitej prevádzke (7 dní v týždni) - nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času (bez nočných zmien)

Príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
Stravné lístky bez doplatku zamestnanca
Ročná dochádzková prémia
Firemná doprava smer ZM denne, smer NR počas víkendov a sviatkov
Masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
Práca v čistých a klimatizovaných priestoroch
Parkovanie v areáli spoločnosti
Vianočný večierok
Práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou - od roku 1996

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis na mailovú adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz na VZV
Zodpovednosť
Flexibilnosť
Technická zručnosť

Sme výrobná spoločnosť s materskou spoločnosťou v Nemecku a v rámci skupiny s celosvetovým pôsobením. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu). Naša spoločnosť je úspešným špecializovaným producentom jednorazových spotrebných výrobkov z plastu a špecializovaných prístrojov na prácu s biologickým materiálom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3622391  Megjelentetés dátuma: 10.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základný plat 3,19 €/h + výkonová prémia 0,00-2,60 €/h (podľa výsledkov)