Pracovník/pracovníčka vo výrobe

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
3,35 €/hod brutto + prítomnostný bonus: 100 EUR v čistom /mes. + náborový bonus + pohyblivá zložka mzdy + príplatky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MINIT SLOVAKIA, s.r.o. je najväčším výrobcom a predajcom mrazených pekárenských výrobkov na Slovensku, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov v strednej Európe.
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti!
Vašou úlohou bude:
  • obsluha zariadení a strojov na výrobu pekárenských výrobkov
  • manipulačné činnosti vo výrobe, hygiena a sanitácia zariadení

• Platové ohodnotenie:
Priemerná mesačná mzda je od 650 € v čistom pri splnení vopred určených podmienok.

• STABILITA: ponúkame možnosť byť súčasťou stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti:
  • viac ako 25-ročná tradícia spoločnosti
  • viac ako 550 franchise predajní na Slovensku, v Čechách a v Rakúsku
  • kľúčový partner potravinových reťazcov na Slovensku a v okolitých krajinách
• SPOLUPATRIČNOSŤ A MEDZIĽUDSKÉ VZŤAHY: staneš sa dôležitým členom spoločnosti s rodinným príbehom

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0905 474 570.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • nekonfliktnosť
  • precíznosť

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3714492  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,35 €/hod brutto + prítomnostný bonus: 100 EUR v čistom /mes. + náborový bonus + pohyblivá zložka mzdy + príplatky nad rámec Zákonníka práce