Vonkajšie výberové konanie_VK/2018/8177

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR

Miesto práce
Špitálska, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
973,50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odbor štátnej podpory a stratégie sociálnej a rodinnej politiky
Nadriadený organizačný útvar
sekcia sociálnej a rodinnej politiky
Odbor štátnej služby
2.11 - Práca, inšpekcia práce, sociálne veci a rodina
Obsadzované štátnozamestnanecké miesto vo funkcii
hlavný štátny radca
Druh štátnej služby
dočasná štátna služba na zastupovanie štátneho zamestnanca, ktorý je na materskej dovolenke, rodičovskej dovolenke, alebo na dovolenke, ktorá bezprostredne nadväzuje na materskú dovolenku alebo na rodičovskú dovolenku
Najnáročnejšia činnosť
Koordinovanie celoštátneho alebo medzištátneho systému a určovanie zásad alebo postupov čerpania prostriedkov Európskej únie na úrovni ministerstva
Bližšie určená najnáročnejšia činnosť
Koordinovanie systému realizácie Operačného programu potravinovej a základnej materiálnej pomoci. Určovanie zásad a postupov čerpania prostriedkov Fondu Európskej pomoci najodkázanejším osobám. Zabezpečenie výkonu funkcie riadiaceho orgánu pre Operačný program potravinovej a základnej materiálnej pomoci. Monitorovanie, hodnotenie a kontrola výkonu Opatrení Operačného programu potravinovej a základnej materiálnej pomoci.

Prihlásiť sa do vonkajšieho výberového konania VK /2018/8177, ktorým sa obsadzuje štátnozamestnanecké miesto na odbore štátnej podpory a stratégie sociálnej a rodinnej politiky, sa môžete prostredníctvom portálu štátnej správy
link: https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/13237

Termín podávania prihlášok do výberového konania je od 7.12. do 14.12.2018
Predpokladaný termín realizácie VK je január 2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti: Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Outlook Express
Jazykové znalosti: AJ alebo NJ úroveň B2
Ďalšie požiadavky: 1. svedomitosť a spoľahlivosť, 2. motivácia, 3. adaptabilita a flexibilita, 4. schopnosť pracovať pod tlakom, 5. komunikačné zručnosti, 6. analytické, koncepčné a strategické myslenie
Požadované odborné znalosti: zákona č. 55/2017 Z. z. štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Ústavy SR, Nariadenia EP a Rady č. 223/2014 o Fonde európskej pomoci pre najodkázanejšie osoby, všetkých vykonávacích a delegovaných nariadení k tomuto nariadeniu ako aj iných relevantných predpisov EÚ, znalosť zákona č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách a súvisiacich zákonov, zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, zákona č. 575/2001 Z. z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy, zákona č. 453/2003 Z. z. o orgánoch štátnej správy v oblasti sociálnych vecí, rodiny a služieb zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č. 528/2008 Z. z. o pomoci a podpore poskytovanej z fondov Európskeho spoločenstva.

Ústredný orgán štátnej správy
ID: 3506365  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 973,50 €