Lektor anglického jazyka

Ministerstvo financií SR

Miesto práce
Štefanovičova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2019
15 - 25 EUR/hod.Výška hodinovej odmeny závisí od dĺžky vyučovacej hodiny. Celková výška odmeny je priamo závislá od počtu odučených hodín mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie skupinových kurzov anglického jazyka v závislosti od požiadaviek zamestnancov a vedúcich zamestnancov Ministerstva financií SR.

Lektorovanie bude realizované v priestoroch Ministerstva financií SR vo vopred dohodnutých termínoch.
Práca bude vykonávaná na základe dohody v období trvania školského roka, t.j. od 09/2019 do 06/2020.

V prípade záujmu, prosím zašlite štruktúrovaný životopis a kópiu dokladu preukazujúceho ovládanie anglického jazyka na požadovanej úrovni na uvedenú e-mailovú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk (učiteľstvo, prekladateľstvo, lingvistika apod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Komunikatívnosť, flexibilita, proklientský prístup, samostatnosť

Ministerstvo financií SR ako ústredný orgán štátnej správy plní vo vymedzenej pôsobnosti úlohy v oblasti financií, daní, poplatkov, colníctva, finančnej kontroly, vnútorného auditu a vládneho auditu, majetku verejnej správy, cien a cenovej kontroly a európskych záležitostí. Postavenie a pôsobnosť ministerstva upravuje zákon č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Kontakt

ID: 3735699  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 15 - 25 EUR/hod.Výška hodinovej odmeny závisí od dĺžky vyučovacej hodiny. Celková výška odmeny je priamo závislá od počtu odučených hodín mesačne.