Recepčná a administratívna pracovníčka

MINERFIN, a.s.

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra, Bratislava
Termín nástupu
1. marec 2021
1 000 EUR/mesiac13. (dovolenková) a 14. (vianočná) mzda vo výške mesačnej mzdy (vyplácaná spolu s mesačnou mzdou za mesiac máj a november)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať a zodpovedať za riadne plnenie všetkých administratívnych činností
- zabezpečovať a zodpovedať za spracovanie tuzemskej a valutovej pokladne
- zabezpečovať a zodpovedať za nákup, evidenciu a výdaj cenín: stravovacie poukážky,
resp. poskytovanie finančného príspevku na stravovanie
- viesť a spracovávať evidenciu dochádzky všetkých zamestnancov zamestnávateľa
- vykonávať ďalšie činnosti na základe pokynov nadriadeného
- zabezpečovať a zodpovedať za plynulý chod recepcie

• príspevky na stravovanie zamestnancov vo forme stravovacích poukážok
(jedna stravovacia poukážka má hodnotu 8 €), resp. poskytovanie finančného príspevku
na stravovanie
• služobný mobilný telefón
• bezplatné nápoje na zabezpečenie zdravého pitného režimu (minerálka, čaj, káva)

MOTIVAČNÉ PRVKY:
• možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu určitú počas zastupovania
zamestnankyne na RD (v závislosti od času návratu zastupovanej zamestnankyne)
• v prípade priaznivého hospodárskeho výsledku nárok na mimoriadne prémie, a to vo
výške 25 % ročnej mzdy, prislúchajúce a splatné spolu s mesačnou mzdou za dvanásty
mesiac
• poskytnutie „doplnkovej“ dovolenky vo výmere jedného týždňa naviac nad príslušnú
základnú výmeru dovolenky
• príspevok zamestnávateľa na celkovú zdravotnú starostlivosť zamestnancov (ProCare)
• vzdelávanie hradené firmou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Obchodná spoločnosť, ktorá zabezpečuje dovoz železnej rudy pre významné metalurgické spoločnosti. Významnú položku obchodnej činnosti našej firmy predstavuje aj vývoz a reexport banských strojov od svetových producentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4034904  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac