SAP Master Data Špecialista

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora a spracovanie dát v programe SAP - moduly: Material Management, Production Planning, Sales & Disribution
  • Nastavovanie nových Material Master Data, kusovníkov, záznamoch o nákupe
  • Zmena Master Data v logistických moduloch v spolupráci s užívateľmi a manažmentom
  • Spracovanie inventúry
  • Príprava inštrukčných materiálov
  • Participácia na realizácii nových SAP procesov
  • Vedenie súvisiacich záznamov a reporting

  • Valorizácia miezd: ročné navyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, darčekové poukážky a mnohé iné
  • Príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
  • Teambuildingové aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie
  • Pevná pracovná doba: Po-Štv 9:00-16:00 // Pia 9:00-14:00 // pri dodržaní mesačného časového fondu

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme IBA kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, informatika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
Administrácia SAP - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosti z oblasti logistiky - výhodou
Prax vo výrobnej alebo logistickej spoločnosti - min. 1 rok
Skúsenosti s programom SAP min. 3 roky
Znalosť anglického jazyka - B2/C1
MS office – aktívna znalosť
Samostatnosť
Zodpovednosť a precíznosť

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Buzogáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3944413  Megjelentetés dátuma: 21.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac