Hardware Designer

Miesto práce
Immopark, Barca, Košice
Termín nástupu
dohodou
junior inžinier - od 1300€ (absolvent univerzity, menej ako 3 roky praktických skúseností) inžinier - od 1500€ (menej ako 5 rokov skúseností) senior inžinier - od 1700€ (viac ako 5 rokov skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh obvodov pre riadiacu elektroniku BLDC motorov (priemyselné a automobilové aplikácie)
  • návrh elektroniky pre riadenie DC motorov zodpovedajúcich EMC štandardom(priemyselné a automobilové aplikácie)
  • návrh schématickeho dizajnu a dosiek plošných spojov, na základe požiadaviek formulovaných zákazníkmi, dodávateľmi a špecialistami jednotlivých oddelení, za účelom splnenia noriem a kvalitatývnych parametrov finálneho produktu
  • výber príslušných elektronických komponentov
  • simulácie obvodov (PSpice)
  • príprava test špecifikácií na vykonanie praktických overovaní, merania EMC a funkčných testov
  • technické dokumentácie (napríklad schémy elektrických obvodov, špecifikácie, modely objektov)

Flexibilný pracovný čas (8 hodinový úväzok), pevná pracovná doba (Po-Štv 9:00-15:00 a Pia 9:00-12:00) s Saldo systémom 35 hodín +/-
Ročný bonus v závislosti od výkonu (až do výšky 100% priemerného platu)
Možnosť home office
Multisport karta (10 Eur príspevok od zamestnávateľa)
Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
Teambildingové aktivity
Možnosť karierného rastu
Tréningy a rozvoj zamestnancov
Člen mladého RnD tímu pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok pri svadbe
Darček pri pracovnom jubileu

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické inžinierstvo, Počítačové inžinierstvo, Drive engineering alebo porovnateľná oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti v uvedených oblastiach sú výhodou
  • znalosti v oblasti simulácie obvodov, technológie pohonu, výkonovej elektroniky a EMC sú preferované
  • zodpovednosť a asertivita
  • analytické myslenie a iniciatíva
  • výborné komunikačné zručnosti

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3437746  Megjelentetés dátuma: 21.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: junior inžinier - od 1300€ (absolvent univerzity, menej ako 3 roky praktických skúseností) inžinier - od 1500€ (menej ako 5 rokov skúseností) senior inžinier - od 1700€ (viac ako 5 rokov skúseností)