Zdravotná sestra a asistentka zdravotného centra

Mind&Body s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská 36, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
600€ pri úväzku 0,5, výhľadovo možnosť rozšírenia na úväzok 0,75 (800€ brutto), odmeny pri dobrých výsledkoch, možné ďalšie navýšenie o 100-150€, prípadne viac za upratovanie alebo ďalšie odborné činnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokojná práca na recepcii a v ambulancii, v príjemnom prostredí. Hlavnou náplňou je kontakt s klientom, manažovanie činností ambulancie a recepcie, odbery biologického materiálu, vykonávanie prístrojových vyšetrení (EKG,..), práca s kasou, asistencia pri ďalších špecifických vyšetreniach a poradenstve pre klienta v rámci prírodných a alternatívnych prístupov

V prípade záujmu starostlivosť o rodinných príslušníkov, odmeny pri dobrých výsledkoch

Prosíme záujemcov/záujemkyne, aby nás kontaktovali výhradne mailom, s priloženým štruktúrovaným životopisom a prípadne motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie, dobré komunikačné a organizačné schopnosti, chuť pracovať (aj na sebe), užívateľská znalosť práca s počítačom . Oceníme zmysel pre humor, veselú náladu a základnú komunikačnú znalosť angličtiny, záujem o psychológiu, psychosomatiku prípadne celostnú a alternatívnu medicínu.

Mind&Body zdravotné centrum poskytuje nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v odbore všeobecné lekárstvo pre dospelých so zameraním na holistický a psychosomatický prístup, manažment stresu a psychoterapiu. V centre pôsobia tiež psychológovia a ďalší mind-body terapeuti. Klientom ponúkame príjemné prostredie, priateľský prístup, ale hlavne holistický pohľad na zdravie a na duševnú rovnováhu ako dôležitý predpoklad zdravia.
Viac o našom centre na www.mindandbody.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3619832  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600€ pri úväzku 0,5, výhľadovo možnosť rozšírenia na úväzok 0,75 (800€ brutto), odmeny pri dobrých výsledkoch, možné ďalšie navýšenie o 100-150€, prípadne viac za upratovanie alebo ďalšie odborné činnosti