Prevádzkový elektrikár

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
01.01.2019
nástupná základná mzda 680 EUR/mesiac + prémie, príplatky, stabilizácia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a opravy elektrických zariadení, elektroinštalačné práce. Práca na zmeny.

Stabilná práca v podniku s dlhodobou tradíciou a stabilitou, pracovný čas 7,5 h., prémie - 13. plat, príspevok 2% na DDS, príplatky nad rámec zákona, po úspešnom zapracovaní sa mzdový rast a možnosť stabilizácie, príspevok na stravovanie, príspevok na dopravu, bohatý sociálny program - liečenia, dovolenky, kultúrne a športové akcie, vlastná podniková kuchyňa a jedáleň, ...

Vyžadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov. Ubytovanie neposkytujeme. Kontaktujeme a na pohovor pozývame len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je osvedčenie podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z., § 21 a § 22.
Precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, spôsobilosť na prácu na zmeny.
Výhodou je prax v odbore.

Mincovňa Kremnica, štátny podnik, bola založená v roku 1328 a už takmer sedem storočí nepretržite vyrába produkty, ktoré patria z hľadiska viacerých kritérií medzi špičku vo svete. Sedem storočí skúseností v minciarstve nám umožňuje vyrábať široké portfólio produktov v najvyššej kvalite a uspokojovať tak zákazníkov po celom svete.
V roku 2014 Mincovňa Kremnica zaradila do svojej výroby aj špeciálnu ceninovú tlač.
Od roku 2019 je otvorená podniková predajňa v Banskej Štiavnici, od roku 2023 aj v Bratislave.
ID: 3552697  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupná základná mzda 680 EUR/mesiac + prémie, príplatky, stabilizácia