Učiteľ na Športovej ZŠ spojenej s MŠ

Mimi a Monty, o.z.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacvzdelávanie v inovatívnych prístupoch hradené školou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľov do MŠ aj do ZŠ na 1.stupeň aj na 2.stupeň. Vyučovanie predmetov na 1.stupni, alebo trénerstvo+špecializácia na predmet na 2.stupni.

Súkromná škola - deti zamestnancov majú štúdium zadarmo.
Obedy pre zamestnancov.

Súkromná škola Kalokagatia je zameraná na rozvoj pohybových zručností u detí. Uplatňujeme personalizovanú pedagogiku vďaka čomu podporujeme individuálny rozvoj osobnosti dieťaťa. Sídlime v Pezinku v krásnom prostredí obklopenom prírodou.
Z Bratislavy výborne dostupná lokalita - ráno aj poobede sa vyhnete dopravným zápcham.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učieľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

lojálnosť, kreativita, ochota vzdelávať sa, komunikatívnosť, zanietenie pre prácu s deťmi

Občianske združenie zaoberajúce sa školským a mimoškolským vzdelávaním a predškolskou výchovou a športom.
ID: 4068331  Megjelentetés dátuma: 24.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac