Montážnik, montér

Mimel s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1000 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadiť plynulý chod montaznich činnosti
• montaz plastovych okien, bezpečnostných dverí, tieniacej techniky, plavajucich podlah, interierovych dveri a zarubni
• napĺňať stanovené predajné ciele
• kontrolovať dodržiavanie pracovných postupov a interných nastavení, procedúr a kvality služieb poskytovaných zákazníkom
• poskytovať informácie zákazníkom
• poskytovanie aktuálnych informácií o ponuke produktov a služieb
• analyzovanie a riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov
• komunikovanie so zakazníkmi pri montáži
• práca zameraná na výkon a dobrú zákaznícku skúsenosť
• práca v teréne, v respektíve u zákazníka

Sebarealizácia, kariérny postup, rodinné prostredie, nadštandartné ohodnotenie, finančná motivácia.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis s fotografiou spolu s motivačným listom.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• prirodzená autorita, zodpovednosť
• rozhodnosť, pozitívny prístup, vysoké pracovné nasadenie

Sme spoločnosť so 19 ročnou tradíciou na Slovensku, ktorá sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a montážou, plávajúcich podláh, plastových parapetných dosiek, plastových a hliníkových okien, oceľových bezpečnostných dverí, interiérových dverí a zárubní. Za túto dobu sme nazbierali množstvo skúseností, ktoré neustále rozširujeme a skvalitňujeme. Ponúkame kvalitné, praxou overené produkty.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2515812  Megjelentetés dátuma: 27.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 brutto