Kuchařské + pomocné práce v kuchyni (Brigáda-popřípadě HPP)

Miloslav Vovsík

Místo práce
Benešov, Okres Benešov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Jde o práci v kuchyni na krátký-dlouhý týden. Pracuje se vždy v týmu několika lidí, takže na nic nikdy nebudete sami. Pracuje se ve tředně velké kuchyni. Ráno po příchodu do práce se dokončí příprava hotovek, které se předchozí den předpřipravily a samozřejmě se připraví suroviny na celý pracovní den. Po obědech se vaří převážně minutková kuchyně, dle objednávek hostů. Před odchodem se dělá příprava na další den a to především hotovek. Práce je většinou nárazová, občas je práce více občas méně, to vše záleží na tom kolik zrovna příjde hostů, případně na domluvených akcích (svatby, oslavy, atd.)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nevyžadujeme žádné velké studijní výsledky. U nás je práce dost a věříme, že každý má šanci se u nás zapracovat. Praxe v oboru vítána, ale neni nutností. Vše rádi vysvětlíme a zaučíme každého, kdo bude mít chuť pracovat.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude určitě znalost přípravy hotových jídel, zkušenost s přípravou jídel na objednávku, obložených mís, salátů, příloh a podobně. Nejedná se o složitou práci, určitě se dá vše rychle naučit. Se vším rádi pomůžeme a zaškolíme.

Co vám můžeme nabídnout

Budete pracovat v nově se formovaném týmu, kde klademe důraz hlavně na to, aby naši zaměstnanci byli spokojení a to jak finančně, tak i po lidské stránce.Nabízíme práci v zaběhnuté restauraci, kde se můžete spolehnout na stabilní zázemí. Práce v mladém kolektivu. Dobré spojení do města, autobusové a vlakové nádraží cca 8 minut chůze od restaurace. Parkovací místa pro automobil hned u provozovny. Výplata vždy ve smluvený termín. Individuální přizpůsobení směny. Dovolená samozřejmostí. Práce na HPP, ale i na dohodu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání