Samostatná účtovníčka/účtovník

MilexNM s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou alebo ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o komplexné firemné účtovníctvo v rozsahu:
- samostatné priebežné spracovávanie komplexnej účtovnej agendy
- evidencia účtovných záznamov v súlade s predpismi
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej oblasti
- účtovanie a evidencia prijatých faktúr, vystavených faktúr a dobropisov
- sledovanie termínov platnosti faktúr, zadávanie príkazov na úhradu faktúr
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie pokladne
- účtovanie úverov, leasingov, záväzkov, interných dokladov, zápočtov
- vypracovanie mesačných priznaní DPH, kontrolných výkazov, súhrnných výkazov
- spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi
- evidencia a účtovanie o pohyboch majetku, zaradenie, odpisy, vyradenie
- príprava štatistických výkazov
- výpočet a platba daní, zostavenie daňového priznania právnickej osoby, zostavenie
účtovnej závierky a poznámok
- inventarizácia záväzkov a pohľadávok
- sledovanie zmien v legislatíve
- poskytovanie poradenskej a konzultačnej činnosti voči manažmentu v daňovej oblasti

-práca v príjemnom prostredí
-stravovanie priamo v areáli spoločnosti

-odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp.budú pozvaní na osobný rozhovor
-životopisy zasielať na e-mail: [email protected]
Ďakujem za zaslané životopisy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť na pozícii účtovníka min. 3 roky
- znalosť problematiky dane z príjmu právnickej osoby a
iných daňových zákonov
- dobré znalosti práce na PC (Microsoft Word, Excel)
- prax v účtovnom programe POHODA výhodou
-znalosť AJ a NJ vítaná

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom obchodných a skladových priestorov
ID: 3655891  Megjelentetés dátuma: 18.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac