Programátor C/C++ (iOS, Android)

Mileware, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
2 000 EUR/mesiacKonečná mzda je závislá len od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojich radov šikovného programátora, ktorý má chuť učiť sa nové postupy a technológie a rozširovať si tak svoje doterajšie vedomosti.

- vývoj mobilných aplikácií od GUI po aplikačnú logiku
- programovanie v C++ vo vývojovom prostredí Xcode
- podieľanie sa na návrhu a analýzach riešení pre našich kľúčových klientov
- tímová spolupráca

- flexibilný pracovný čas, po tréningu možnosť pracovať aj formou home office
- prácu na zaujímavých aplikáciách a projektoch pre našich klientov, ktorý patria k lídrom na trhu
- práca s najnovšími najnovšími developerskými technológiami
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- výhodné platové ohodnotenie závislé len od zručností a skúseností uchádzača, bez mzdových limitov
- nadštandardné pracovné podmienky v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť základných programovacích techník
- skúsenosti s C/C++
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- ochota učiť sa nové postupy a technológie
- zodpovednosť
- výhodou je skúsenosť s vývojom aplikácií pre mobilné zariadenia (iOS /
Android) a programovaním v Swift / Objective C / Java v prostredí Xcode a Android Studio, nie je však podmienkou

Sme lídrom vo vývoji mobilných appiek pre platformy iOS a Android. Naši spokojní klienti patria aj vďaka našej profesionálnej práci k lídrom vo svojich trhových segmentoch. Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu a nauč sa niečo nové.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3920255  Megjelentetés dátuma: 30.3.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac