Servisní technik laboratorních přístrojů

MILCOM servis a.s.

Místo práce
Zlínská, Slatina, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká obchodní společnost zastupující přední zahraniční výrobce laboratorních přístrojů a spotřebního materiálu, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Servisní technik

„instalace a servis laboratorních přístrojů pro potravinářský sektor“

Popis pozice:

- Servisní péče o klienty společností z řad potravinářských firem

- Odpovědnost za svěřený segment z oblasti Slovenska a východní Moravy

- Zajištění záručního a pozáručního servisu

- Technická podpora obchodních zástupců

- Poskytování odborné poradenské činnosti

- Spolupráce se zahraniční firmou

- Komunikace s laboratořemi, výzkumnými pracovišti, výrobci potravin

- Práce s databází zákazníků

- Pravidelné reportování služebních výjezdů

Požadujeme:

- Ideálně středoškolské vzdělání v technickém nebo elektro oboru

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- AJ slovem i písmem – pokročilý, aktivní

- Samostatný a spolehlivý přístup k řešení úkolů

- Čestnost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost

- ŘP sk. B - ochota cestovat po SR a ČR

- Práce s PC – aktivní uživatel

- Manuální a technická zručnost

- Dobrý zdravotní stav

- Vyšší úroveň IT znalostí

Nabízíme:

- Zajímavou, ale náročnou práci v přátelském kolektivu

- Kurzy a školení v tuzemsku a zahraničí

- Zaměstnanecké výhody a benefity

- Atraktivní mzdové ohodnocení

- Zázemí zavedené a stabilní firmy

- 5 týdnů placené dovolené

- Služební auto

Pracovní poměr:

- Po zapracování, na dobu neurčitou

- Práce na plný úvazek

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3964463  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 28 000 Kč/měsíc