Pracovníci v kvetinárskych skladoch

Milan Saskovic, OSC Personal

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
júl 2013
Mzdové podmienky (brutto)
1400 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pracovníkov do skladu s kvetmi a záhradnými rastlinami. Pracovníci budú pripravovať rastliny podľa objednávok pre skupiny záhradníkov, ktorí si ich vyzdvihnú a budú vysádzať v záhradách a parkoch. Pracuje sa v sklenníkoch ale aj v exteriéri. Pracovníci budú pracovať pod vedením slovenských vedúcich.

- príjemná práca
- dlhodobá a stabilná práca, ale možnosť pracovať aj brigádne počas leta
- 13. a 14. plat
- nie je nutná znalosť nemeckého jazyka
- doprava do práce a z práce zabezpečená mikrobusmi zdarma

Prijímame 40 pracovníkov. Pozícia je obsadzovaná výberovým konaním. V prípade záujmu Vás budeme kontaktovať emailom. Po podpise pracovnej zmluvy hradíte administratívny poplatok 89Eur. SPROSTREDKOVATEĽSKÝ POPLATOK NEHRADÍTE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čistý register trestov
- pozitívny vzťah k práci v záhrade
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Sme rakúska spoločnosť, ktorá zamestnáva slovenských, českých, poľských a maďarských občanov v Rakúsku na práce v stavebníctve, záhradníctve, upratovacích službách a opatrovateľstve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1484661  Megjelentetés dátuma: 16.5.2013  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 eur mesačne