IT Project Manager junior

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a koordinovanie pridelených projektov (plánovanie, realizácia,
monitorovanie,controlling)
• zostavovanie a koordinácia členov projektového tímu (priradenie individuálnych
úloh a povinností)
• riadenie zákazníckej a internej komunikácie, vytváranie reportov a
vyhodnotení z riadenia projektu (rozsah projektu, rozpočet, termíny,
plán, efektivita vynaložených nákladov za pridelené projekty a
spokojnosť zákazníkov)
• príprava zmlúv a zapracovanie pripomienok zákazníkov
• spolupráca na tvorbe a zlepšovaní projektových procesov
• možnosť prinášať inovatívne riešenia

- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- odmeňovací a prémiový systém
- dovolenka nad rámec
- prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
- dlhodobá spolupráca
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
- každoročne deň plateného voľna 31. 12.
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
- firemné podujatia
- stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity, masáže, posilňovňa

V prípade záujmu pošlite CV. Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zahraničná IT spoločnosť, ktorá za zaoberá vývojom IT riešení v oblasti bankovníctva, poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• veľmi dobrá znalosť v MS Office
• veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom a anglickom jazyku
• skúsenosti s projektovým riadením
• skúsenosti v oblasti vývoja softvéru a orientácia v IT technológiách
• základné znalosti z oblasti poistnej matematiky
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
• zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3780536  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 2 000 EUR/mesiac