Senior QA Tester

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Brno - město
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
- predmetom osobného pohovoru vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- testovanie mobilnej aplikácie navigačného systému
- manuálne testovanie, analýza a tvorba automatizovaných skriptov pre čo najlepší výsledok
- práca s rôznymi technológiami (napr. Espresso, Roboletric, Kiwi), ale žiaden strach experimentovať a skúšať nové veci

Požiadavky:
• skúsenosti s testovaním mobilných aplikácií
• skúsenosti s automatizovaným testovaním, ak vieš čo sú Unit, UI, regresné či integračné testy, máš veľkú výhodu
• výhodou sú i skúsenosti priamo s testovacími toolmi pre Android (Espresso, Roboletric, Cucumber, Android profiler, UI Automater) a pre iOS (Kiwi, Ranorex)
• ak navyše poznáš nejaký skriptovací jazyk, prípadne máš základy Javy alebo Objective C, neváhaj a pošli svoje CV!

• Neformálne a inovatívne pracovné prostredie
• Flexibilný pracovný čas, home office, sick days, preplatenie PN
• Voliteľné benefity (Cafeteria)
• Občerstvenie, cvičenie s osobným trénerom
• Profesionálny rozvoj, priestor pre Tvoje nápady
• Práca s najnovšími technológiami
• Firemné akcie
• Príspevky pri významných životných udalostiach

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Úspešná a známa IT firma vo svete GPS systémov a navigácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, testing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- chuť pracovať a napredovať
- nekonfliktnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- tímový duch

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3281959  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: - predmetom osobného pohovoru vo firme