Obchodník (procesná automatizácia)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiacfix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rodený obchodník a vyznáš sa v strojárstve, robotike, mechatronike, automatizácii? Potom čítaj ďalej.

Do tímu procesnej automatizácie hľadá náš klient šikovného obchodníka, zodpovedného za obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie.

Náplň práce:
- zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov v rámci zvereného regiónu (oblasť procesnej automatizácie) - BA, TT, TN, NR, ZA kraj
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - akvizičná činnosť (strojárske firmy, chémia, potravinárstvo a pod.)
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie vzťahov s novými partnermi
- cenotvorba, obchodné rokovania a ostatná obchodná činnosť na území SR (firma sídli v BA)
- technické poradenstvo a konzultácia technických riešení (potrubné klapky, guľové ventily, ich pohony, skrátka tvrdá strojarina)

- samostatná práca a možnosť vybudovania kariéry v oblasti obchodu
- zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti od obchodných výsledkov
- niekoľkoročná stabilita medzinárodnej spoločnosti na svetovom aj slovenskom trhu
- školenie v oblasti produktových znalostí (komponenty procesnej automatizácie)

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je svetovým lídrom na trhu s komponentmi v priemyselnej a procesnej automatizácii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické/elektrotechnické, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie (strojárstvo, automatizácia, mechatronika)
- Samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, výborné prezentačné zručnosti, obchodný duch a orientácia na výsledky
- Záujem o prácu v danom segmente a ochota vzdelávať sa, napredovať
- VP skupiny B, aktívny vodič
- Znalosť práce s PC, MS Office, internet, Outlook

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1492167  Megjelentetés dátuma: 20.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 800 EUR/mesiacfix + provízie