Vedúci mikrobiologického laboratória

MIKROCHEM spol. s r.o.

Miesto práce
Za dráhou 33, Pezinok
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 3 000 EUR/mesiacmzdové rozpätie v závislosti od praxe v požadovanom obore výkonnostné príplatky po zaškolení a preukázaní odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pôsobí ako vedúci mikrobiologického laboratória a zodpovedá za jeho správny chod
- Vykonáva testovanie mikrobiologickej čistoty materiálov a priestorov
- Vykonáva kontrolu rastových vlastností médií
- Riadi sa predpismi Správnej výrobnej praxe (SVP)
- Vedie dokumentáciu v súlade s požiadavkami SVP
- Vyvíja, validuje a zavádza nové pracovné postupy a metódy vrátane dokumentácie
- Spolupracuje pri kvalifikáciách prístrojov, validáciách a revíziách príslušnej dokumentácie
- Je zaradený na prácu s OPL
- Vykonáva aj iné nešpecifikované úlohy podľa pokynu nadriadeného
- Spolupracuje pri vyšetrovaní výsledkov OOS
- Podieľa sa na zlepšovaní systému kontroly kvality formou individuálnych návrhov vyplývajúcich z praxe v mikrobiologickom laboratóriu
- Dodržiava predpísané pracovné postupy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia / mikrobiológia / farmácia / prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Base - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax min. 3 roky na podobnej pozícii v režime SVP podmienkou
- Chémia / mikrobiológia / farmácia / prírodné vedy
- Samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť

Výroba liečiv, účinných zložiek liekov a intermediátov v režime GMP.
ID: 3843349  Megjelentetés dátuma: 22.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac