Fakturant/-ka

MikBEAR, s.r.o.

Miesto práce
Jakuba Haška 3, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie, prijímanie a triedenie faktúr
- administratíva
- poštové triedenie
- riešenie nezrovnalostí s tuzemskými aj zahraničnými partnermi
- základné znalosti cudzieho jazyka (EN)

- finančné bonusy pri produktívnej práci, ročné bonusy
- príjemné a klimatizované pracovné prostredie
- príjemný kolektív
- vlastný a samostatný pracovný stôl
- stravné lístky, pitný režim

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania. Do výberového konania bude zaradení len vybraný počet uchádzačov.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MikBEAR, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemná a zrozumiteľná komunikácia
- flexibilita
- dôveryhodnosť
- spoľahlivosť
- dravosť
- rýchlosť
- efektivita
- organizačné schopnosti výhodou
- ostatná znalosť cudzích jazykov výhodou
- vodičský preukaz výhodou

Transport & Spedition

Vedenie spoločnosti má bohaté skúsenosti v oblasti dopravy pod kontrolovanou teplotou na trhu, a práve preto je väčšou časťou zameraná na chladiarenskú resp. mraziarenskú dopravu, vrátane špeciálnych systémov a doplnkov v tomto odvetví. Pôsobí na vnútroštátnom a medzinárodnom trhu, zo zameraním najmä na Škandinávske krajiny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4020044  Megjelentetés dátuma: 27.4.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac