Referent odboru sociálnych vecí - kancelária prvého kontaktu

Mestská časť Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Mierová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Platové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov; funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

referent odboru sociálnych vecí mestskej časti Bratislava - Ružinov
kancelária prvého kontaktu
zástup dlhodobej PN

Informácie o výberovom konaní

Kritériá výberu:
• vhodné pre absolventa
• samostatnosť, výborné komunikačné schopnosti,
• skúsenosti s prácou v teréne, pozitívny prístup ku občanom v nepriaznivej sociálnej situácii
• schopnosť tímovej spolupráce

Predpoklady na prijatie do zamestnania :
• spôsobilosť na právne úkony
• splnenie kvalifikačného predpokladu

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť
• profesijný štruktúrovaný životopis
• odporúčacie listy od predchádzajúcich zamestnávateľov sú výhodou.

Termín na podanie žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: 18.októbra. 2019

Kompletné žiadosti zasielajte elektronicky alebo doručte osobne do podateľne na adresu:
• Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov, Útvar personálnej práce a miezd, Ing. Eva Kaiserová, Mierová 21, 827 05 Bratislava,
• e-mail: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie I. stupňa – odbor sociálna práca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách v znení neskorších predpisov

znalosť zákona č. 305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a o doplnení niektorých zákonov

pokročilá znalosť Microsoft Office – Word, Excel, Outlook Express

miestna samospráva

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3783552  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Platové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov; funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.