Vedúci oddelenia sociálnych vecí, zdravotníctva a bytovej politiky

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Podunajské Biskupice

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinačná činnosť v oblasti sociálnej práce, vrátane metodického usmerňovania zamestnancov,
- tvorba koncepcie rozvoja mestskej časti v sociálnej oblasti,
- tvorba všeobecne záväzných predpisov na úrovni samosprávy,
- metodická činnosť, usmerňovanie a rozhodovanie v sociálnej oblasti,
- tvorba koncepcie a koordinovanie aktivít na úseku sociálnej prevencie, sociálneho poradenstva a sociálno-právnej ochrany

Informácie o výberovom konaní

Prihlášku doručiť do 31.3.2019 s nasledovnými dokladmi:
kópia diplomu, profesijný životopis, motivačný list na adresu:
Miestny úrad Bratislava – Podunajské Biskupice
Trojičné nám. č. 11
825 61 Bratislava 214 s označením „Výberové konanie SVZaBP“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

inovačný a tvorivý prístup k riešeniu problémov a vedeniu kolektívu pracovníkov, zodpovednosť, rozhodnosť, bezúhonnosť, dobré komunikačné schopnosti, znalosť práce na PC, možnosť a ochota vykonávania občasnej pracovnej činnosti aj vo večerných hodinách a počas dní pracovného pokoja.

Samospráva
ID: 3619312  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.