Elektrikár - údržbár

Miestny úrad mestská časť Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 370 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca pri oprave a údržbe objektov mestskej časti, oprava a údržba elektrických zariadení v budovách ktoré patria pod správu mestskej časti, vedenie a bežná údržba prideleného služobného vozidla, vykonávanie ostatných prác súvisiacich s činnosťou oddelenia hospodárska správa.

Uchádzač musí spĺňať minimálne elektrotechnickú kvalifikáciu podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. Elektrotechnika podľa §21 pre činnosti vykonávané na technickom zariadení elektrickom vrátane bleskozvodu s napätím do 1000V (E2), trieda objektu A – objekt bez nebezpečenstva výbuchu.

Uchádzač musí spĺňať minimálne elektrotechnickú kvalifikáciu podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. Elektrotechnika podľa §21 pre činnosti vykonávané na technickom zariadení elektrickom vrátane bleskozvodu s napätím do 1000V (E2), trieda objektu A – objekt bez nebezpečenstva výbuchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický odbor

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz skupiny B.
Uchádzač musí spĺňať minimálne elektrotechnickú kvalifikáciu podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
Elektrotechnika podľa §21 pre činnosti vykonávané na technickom zariadení elektrickom vrátane bleskozvodu s napätím do 1000V (E2), trieda objektu A – objekt bez nebezpečenstva výbuchu.
ID: 3959163  Megjelentetés dátuma: 20.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 370 EUR/mesiac