Odborný zamestnanec referátu životného prostredia

Miestny úrad mestská časť Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Žatevná č.2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné odborné zabezpečovanie úloh v oblasti ochrany prírody, zabezpečovanie čistoty a poriadku, rozborová a hodnotiaca činnosť v oblasti problematiky ochrany prírody, výkon právoplatných rozhodnutí na výrub drevína kontrolná činnosť rozhodnutí, údržba verejnej zelene,zadávanie a kontrola zabezpečenia dodávateľských prác, spracovávanie stanovísk a vyjadrení, spolupráca na obstarávaní a schvaľovaní miestneho územného systému ekologickej stability a dokumentu starostlivosti o dreviny, spolupráca s orgánmi štátnej ochrany prírody, štátnej správy, samosprávy a verejnosťou/občanmi, evidencia a aktualizácia zmien vo verejnej zeleni v GIS.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

životné prostredie a ochrana prírody

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v odbore, vodičský preukaz skupiny B, znalosť príslušnej legislatívy, GIS – práca s mapami, aktualizácia zmien v evidencii.

Verejná správa a samospráva.
ID: 3057373  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017