Vrátnik-informátor na Heydukovu 25, Bratislava

Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
555,00 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie informácií návštevám a ich usmerňovanie v rámci objektu
vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov
evidovanie návštev
požičiavanie kľúčov od uzamknutých miestností k tomu oprávneným osobám
uzamykanie vchodových dverí do objektu
upratovanie vymedzených priestorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti, samostatnosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť, empatia

Staré Mesto ako jedna z mestských častí Bratislavy je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom o hlavnom meste (1190) a štatútom hlavného mesta (1991) vykonáva pre občanov samosprávne funkcie, hospodári s obecným majetkom a finančnými prostriedkami.
ID: 3466329  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 555,00 Eur