Junior účtovník/účtovníčka

Miele s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP podľa dohody
1 200 EUR/mesiacZo zákona máme povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti, ktoré zohľadníme v mzdovej ponuke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník/pracovníčka bude mať na starosti účtovné práce, spracovanie nákladov a pohľadávok, platobný styk, vedenie pokladne, controlling a reporting

Zázemie v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
Profesionálne vzdelávanie a rozvoj – naším mottom je „Byť stále lepší“
Jazykový kurz angličtiny
Príspevok na stravovanie
Príspevok zo sociálneho fondu – (po ukončení skúšobnej doby)
Zľavy na výrobky a príslušenstvo Miele

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
MS Office 365 - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, samostatnosť, dôkladnosť

Nemecká spoločnosť Miele patrí od roku 1899 medzi najvýznamnejších výrobcov spotrebičov pre domácnosť a priemyselné využitie. Miele je synonymom myslenia a jednania s výhľadom do budúcnosti, kontinuity hodnôt a cieľov partnerského správania voči zákazníkom a dodávateľom a firemnej kultúry orientovanej na spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 433954  Megjelentetés dátuma: 12.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac