Interiérový architekt do predajne Miele Center Bratislava

Miele s.r.o.

Miesto práce
Komplex River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novootvorenú predajňu luxusného nábytku zameranú na kuchyne značky SieMatic , interiérové dvere a šatníky značky Rimadesio a spotrebiče značky Miele,
v rámci posilnenia nášho tímu, hľadáme šikovného a ambiciózneho architekta/architektku - interiérového dizajnéra/dizajnérku s nasledovnými pracovnými úlohami : konzultácia požiadaviek a potrieb klientov, návrh architektonického riešenia, vypracovanie 3D návrhu pre klienta, príprava technickej dokumentácie.

- prístup k dizajnovým a materiálovým trendom v architektúre a interiérovom dizajne
- získanie know-how a možnosť ďaľšieho vzdelávania a profesného rastu
- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- účasť na výstavách v zahraničí

Posielajte štruktúrovaný životopis s fotografiouna adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca v grafickom programe
komunikačné schopnosti
samostatnosť, flexibilita, kreativita
inteligentné a reprezentatívne vystupovanie

Nemecká spoločnosť Miele patrí od roku 1899 medzi najvýznamnejších výrobcov spotrebičov pre domácnosť a priemyselné využitie. Miele je synonymom myslenia a jednania s výhľadom do budúcnosti, kontinuity hodnôt a cieľov partnerského správania voči zákazníkom a dodávateľom a firemnej kultúry orientovanej na spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2796943  Megjelentetés dátuma: 3.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou