Pomocný pracovník pri montáži klimatizácií a vzduchotechniky

Midea Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné práce pri montáži klimatizácií a vzduchotechniky

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- kariérny postup
- možnosť získať kvalifikáciu na post mechanik klimatizačných a chladiarenských zariadení
- kurzy a školenia pre zvýšenie kvalifikácie

Výhodou je manuálna zručnosť, komunikatívnosť a schopnosť tímovej práce.
Možnosť kariérneho postupu formou školení a kurzov a tým aj finančný postup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ochota pomáhať a spolupracovať
praktické myslenie
iniciatívnosť

Spoločnosť Midea Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti starostlivosti o technické zariadenia budov. Služby spoločnosti sú zamerané najmä na efektívne realizovanie a prevádzkovanie TZB v oblasti vzduchotechniky-klimatizácie.
ID: 4105728  Megjelentetés dátuma: 17.6.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.