C++ Software Engineer for CAM

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 128, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho a priateľského programátorského tímu hľadáme ďalšieho zanieteného nadšenca pre objektovo orientovaný softvér. Pracujeme v C++20, STL, Qt, OpenCASCADE, Visual studio. Ak ťa okrem toho bavia ešte aj 3D tvary, matematika či geometria, sme si istí, že ťa práca u nás osloví.
Vyvíjame CAM (computer aided manufacturing) softvér pre naše CNC rezacie stroje. Teší nás, že máme možnosť vidieť na vlastné oči výsledok našej práce. Pracujeme v komornejšej atmosfére a určite sa dohodneme aj na homeoffice.
Či už si senior alebo junior s potenciálom, budeme radi, keď nás oslovíš.

  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť homeofficu
  • rešpektovanie súkromného života, dobrý worklife balance
  • odborný rast – sledujeme nové trendy v jazyku C++, vyvíjame aplikácie používané na našich strojoch po celom svete
  • príspevok na DDS / kultúru alebo Multisport kartu
  • firemné akcie
  • práca pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou
  • bohaté možnosti sebarealizácie

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme od teba hlavne tieto 3 veci:
  • ak máš programovanie „v krvi“, stačia skúsenosti s vývojom objektovo orientovaného softvéru na základnej úrovni
  • SŠ/VŠ vzdelanie z oblasti informačných technológií/ elektrotechnika/ strojárstvo/ matematika
  • spýtať sa, keď niečomu nerozumieš

Uvítame a plne zužitkujeme však aj tieto schopnosti:
  • znalosť C++ a STL
  • cit pre matematiku (najmä geometria a matematická analýza)
  • skúsenosti s vývojom vo Visual Studio, znalosť C++20
  • skúsenosti s knižnicami Qt a OpenCASCADE

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4417453  Megjelentetés dátuma: 7.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac