Programátor C++

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 158, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád odborné výzvy a voľné ruky vo vývoji? Poď k nám programovať! Ponúkame ti zaujímavú prácu s nepreskúmanými riešeniami a pružným systémom schvaľovania nových návrhov.

Čo by ťa u nás okrem milých kolegov, skvelých odborníkov a príjemného pracovného prostredia čakalo:

  • dizajnovanie, programovanie a testovanie CAM softvéru (windowsová GUI aplikácia) a ďalších aplikácií
  • spolupodieľanie sa na vývoji nových aplikácií, na nastavovaní stratégie vývoja a stanovovaní krátkodobých aj dlhodobých cieľov
  • úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a realizácii technológií a pomoc pri odstraňovaní vzniknutých problémov

  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť homeofficu
  • 2 dni dovolenky naviac
  • rešpektovanie súkromného života, dobrý worklife balance
  • odborný rast – sledujeme nové trendy v jazyku C++, vyvíjame aplikácie používané na našich strojoch po celom svete
  • príspevok na DDS, Multisport kartu alebo relax/kultúru
  • firemné akcie
  • každoročné prehodnocovanie výšky mzdy v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
  • koncoročné odmeny
  • práca pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou
  • bohaté možnosti sebarealizácie

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • praktické skúsenosti s programovaním v C++ podmienkou
  • anglický jazyk - písomná znalosť podmienkou
  • praktické skúsenosti s Qt alebo inými grafickými frameworkami výhodou
  • praktické skúsenosti s knižnicami Qt v C++ výhodou

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4336300  Megjelentetés dátuma: 8.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac