HR špecialista

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho HR tímu si hľadáme proaktívnu, spoľahlivú a priateľskú kolegyňu (alebo kolegu), ktorá je svojím správaním dobrým vzorom pre ostatných kolegov, má dobrý odhad na ľudí, dokáže si v rôznych situáciách udržať nadhľad a ktorej budeme môcť všetci dôverovať. A tiež hľadáme niekoho, kto si uvedomuje, že neoddeliteľnou súčasťou tejto pozície sú aj rôznorodé administratívne činnosti a pristupuje k nim rovnako dôsledne ako ku komunikácii, výberom a pod.

Tvoja pracovná náplň by bola pestrá, posúď sám/sama:
- manažovanie celého výberového procesu (inzercia, hľadanie nových zdrojov kandidátov, selekcia, komunikácia s vedúcimi oddelení a kandidátmi, realizácia pohovorov, manažovanie nástupu a potrebných vstupných školení)
- manažovanie on/off boardingu zamestnanca
- úzka spolupráca so mzdovou účtovníčkou a vedúcimi oddelení
- úzka spolupráca s marketingovým oddelením na budovaní Employer brandingu
- správa benefitov
- sledovanie a organizácia povinných preškoľovaní (BOZP, VZV, elektrovyhláška a iné odborné preškolenia)
- príprava na veľtrhy práce a účasť na nich
- podpora vedúcich oddelení v pracovno-právnych otázkach, v riadení a v rozvoji zamestnancov
- realizácia a vyhodnotenie HR prieskumov (prieskum spokojnosti, benefitov, spätná väzba na nadriadených a pod.)
- rôznorodé administratívne činnosti spojené s prácou na HR oddelení
- spolupráca na ďalších HR aktivitách

- práca pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou
- koncoročné odmeny
- flexibilná pracovná doba
- možnosť pracovať občas aj z domu
- rešpektovanie súkromného života, dobrý worklife balance
- teambuildingové akcie

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériám výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný smer - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax s výbermi kandidátov
3

- príjemná a priateľská komunikácia
- schopnosť získať si dôveru kandidátov a kolegov (a udržať si ju)
- precíznosť a dôslednosť, keď sa na niečom dohodneme, bude sa diať automaticky (bez nutnej kontroly)
- schopnosť mať nadhľad v rôznych situáciách
- schopnosť konať v súlade s firemnou kultúrou a byť vzorom pri dodržiavaní interných pravidiel
- prax s výbermi zamestnancov min. 3 roky, schopnosť klásť správne otázky a dozvedieť sa o kandidátovi čo najviac

Firma MicroStep, spol. s r.o. je výrobcom a dodávateľom CNC strojov na delenie materiálov plazmou, laserom, autogénom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom. Popri mechanike strojov vyvíja a dodáva pokročilé riadiace systémy pre obrábacie stroje a vlastný CAM softvér so špecializovanými modulmi pre konkrétne obrábacie aplikácie.

Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a dcérskych spoločností má firma zastúpenie v 54 krajinách sveta s vyše 95% podielom produkcie určeným na export. Rezacie stroje MicroStep pracujú popri domovskej SR a takmer všetkých európskych krajinách v USA, Kanade, Rusku, Juhoafrickej republike, Brazílii, krajinách Blízkeho východu, Indii, Číne, Vietname či Južnej Kórei. V oblasti plazmového rezania pod uhlom patrí firma medzi najväčších svetových výrobcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vajnorská 158
831 04 Bratislava
ID: 4004507  Megjelentetés dátuma: 26.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac