Hlavný účtovník/ Vedúci ekonomického oddelenia

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2021, prípadne dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiacMzda v závislosti od praxe a odborných predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, pre ktorého je účtovníctvo a riadenie kolektívu srdcovou záležitosťou.

Čo bude vašou náplňou práce?
  • zodpovednosť za metodické riadenie a organizovanie účtovníckych prác spoločnosti
  • organizovanie práce účtovného oddelenia (9 zamestnancov)
  • úzka spolupráca s oddelením Predaja, Servisu, Nákupu a skladového hospodárstva
  • vykonávanie mesačných, štvrťročných a ročných účtovných závierok
  • spolupráca s audítorskou spoločnosťou ohľadom účtovnej závierky
  • vypracovanie daňových priznaní - DPH, DPPO, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľností
  • komunikácia s daňovým úradom
  • komunikácia s bankami prostredníctvom bankových systémov (SLSP, TB, ČSOB)
  • štatistické vykazovanie pre štatistický úrad a NBS
  • reporting vedeniu spoločnosti

  • práca pre spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou
  • šanca rozvíjať svoje schopnosti v profesionálnom prostredí
  • flexibilná pracovná doba
  • teambuildingové akcie

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí najviac vyhovujú kritériám výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej vedúcej pozícii

Počet rokov praxe

5

  • na úrovni expert ovládanie výrobného, materiálového a finančného účtovníctva, obehu dokladov, fakturácie, interných dokladov - podmienkou
  • skúsenosti s riadením tímu (minimálne 5 rokov) - podmienkou
  • ekonomické vzdelanie - podmienkou
  • skúsenosti z výrobnej spoločnosti - výhodou
  • skúsenosti so zavádzaním IT technológií účtovníctva – výhodou
  • anglický jazyk na úrovni B2 - výhodou

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Tibenská, Odd. ľudských zdrojov
Tel.: +421905751745
E-mail: poslať životopis
ID: 3983379  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac